POMOC

Jeżeli jesteście rodzicami/opiekunami dziecka z wadą serca, Wasza sytuacja finansowa jest trudna możecie starać się o uzyskanie pomocy od Fundacji.
Prosimy o wypełnienie Wniosku o przyznanie pomocy finansowej oraz Formularza Informacyjnego. Wypełnione formularze wraz z ostatnim wypisem ze szpitala (a w przypadku jeśli nie macie wypisu , jakimkolwiek zaświadczeniem lekarskim, ze dziecko ma wadę serca / ma się urodzić z wadą serca) oraz zaświadczeniem o zarobkach prosimy przesłać na adres Fundacji (ul. Narbutta 27/1 02-536 Warszawa). W przypadku ubiegania się o pomoc formularze muszą zostać przesłane do Fundacji w postaci papierowej, podpisanej przez Państwa, ale przesłanie skanu dokumentów mailem przyśpieszy proces rozpatrzenia wniosku o pomoc.

alt

Potrzebujesz pomocy?

Pobierz 'Formularz informacyjny' i prześlij go do Fundacji

 

Wypełniony formularz wraz z załącznikami prosimy przesyłać pocztą na adres:
Fundacja Serce Dziecka, ul. Dereniowa 2/6, 02-776 Warszawa

Korespondencję mailową prosimy wysyłać:

na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  koniecznie z podaniem w tytule imienia i nazwiska dziecka / opiekuna, i numeru zbiórki (o ile został już ustalony)

Wysyłanie maili w sprawach pomocy na inne adresy lub z brakiem danych – imię, nazwisko, nr. Zbiórki opóźnia ich realizację.

Więcej o zakresie i zasadach udzielania pomocy w zakładkach 'Pomoce' i 'Zbiórki celowe'.

Fundacja przestrzega przepisów o ochronie danych osobowych. Uzyskała zgodę GIODO na prowadzenie i przetwarzanie bazy danych osobowych rodziców i dzieci. Dokumenty podlegają zabezpieczeniom i ochronie danych osobowych. Dane uzyskane w ten sposób są wykorzystane do celów realizacji wniosków o pomoc, umów o prowadzenie zbiórek celowych oraz w zakresie w jaki w Formularzu informacyjnym opiekunowie wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Opiekunowie mają prawo do wglądu, zmiany i żądania usunięcia danych osobowych z bazy Fundacji.

Po ustaleniu zakresu pomocy ze strony Fundacji lub potwierdzeniu prowadzenia Zbiórki Celowej, pobierz odpowiedni formularz do rozliczeń poniesionych kosztów - rozliczenie faktur lub kosztów przejazdu :

 

alt

Jeżeli powadzisz zbiórkę celową i chcesz przesłać faktury do rozliczenia, pobierz formularz 'Rozliczenie faktur'.
Wypełnij go oraz dołącz oryginalne faktury i prześlij na adres Fundacji.

alt

Jeżeli chcesz rozliczyć koszty dojazdów z dzieckiem do szpitala / lekarza, pobierz formularz 'Koszty dojazdu',
Wypełnij go i poproś o podpisanie przez lekarza oraz dołącz 
oryginały faktur za paliwo lub bilety.
Formularz ten dołącz do Rozliczenia faktur i prześlij do Fundacji

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE

Fundacja prowadzi szerokie działania pomocowe, informacyjne i integracyjne skierowane do dzieci z wadą serca, ich rodzin oraz dorosłych z wadami serca.

Chcemy utrzymywać kontakt z jak największa grupą rodzin dzieci z wadą serca. Przekazanie do nas danych kontaktowych pozwoli nam kierować do Państwa informacje o naszych działaniach.

Prosimy o wypełnienie Formularza Informacyjnego i przesłanie go do nas na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub listownie na adres Fundacji (ul. Dereniowa 2/6, 02-776 Warszawa)