Sosnowski Tymon

alt
 
Zespół Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej.
 

 

Środki będą przeznaczone na zakup szczepionek i leków uodparniających, kontroli lekarskich, na zapewnienie opieki dziecku w trakcie pobytu w szpitalu oraz na rehabilitacje.

Tymon urodził się 25 września 2008 roku. Cała ciąża przebiegała bezproblemowo, a wyniki kilkukrotnie przeprowadzonego badania USG nie wskazywały żadnych wad płodu. Podobnie rutynowe badanie serca dziecka nie wykazało niczego niepokojącego.

alt alt

Problemy zaczęły się tuż po porodzie, w pierwszych godzinach życia dziecka, kiedy okazało się, że z sercem jest coś nie tak. Nasz syn został natychmiast przewieziony na oddział kardiologii, gdzie dr Robert Nahirny stwierdził złożoną wadę serca tzw. Zespół Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej. Gdy przekazano nam tę informację, byliśmy w szoku, ale trzeba było zacząć walkę o życie naszego syna.

alt alt
 
Obecnie Tymon jest już po trzech operacjach przeprowadzonych przez wybitnego kardiochirurga profesora Jacka Molla w Klinice Kardiochirurgii Instytutu ?Centrum Zdrowia Matki Polki? w Łodzi. Nie jest to koniec naszej walki, kolejna operacja przed nami, na razie staramy się jednak o niej nie myśleć. Chcemy się teraz skupić na rehabilitacji syna, by mógł on dorównał rozwojowi ruchowemu rówieśników.
 
alt alt
 
alt alt  alt
alt alt  alt
alt alt alt
 alt  alt  
 
Pieniądze zebrane podczas tej zbiórki, pragniemy przeznaczyć na rehabilitację syna oraz na leczenie innych dzieci z wadami serca a także rozbudowę ośrodków kardiochirurgii dziecięcej w Polsce. Prosimy o wsparcie Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.
 
Rodzice,
Daniel i Olga Sosnowscy
 
Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Tymona.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe PL   ,

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6036 Tymon Sosnowski
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6036 Tymon Sosnowski