Zmiana lokalizacji biura

Szanowni Państwo. Z dniem 1 czerwca 2019r. Fundacja Serce Dziecka zmienia dotychczasową siedzibę.

Nowy adres Fundacji Serce Dziecka to
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa.

Nasze numery telefonów nie ulegają zmianie. 

Od 1 czerwca faktury na Fundację powinny być wystawiane na adres: 

Fundacja Serce Dziecka
ul. Dereniowa 2/6
02-776 Warszawa
NIP 951 220 72 00

 

Miłość z ICD: najważniejsze pytania o kardiowerter-defibrylator i seks

Implantacja stymulatora serca lub kardiowertera-defibrylatora to dla wielu pacjentów stres i nowa sytuacja, z którą uczą się żyć na nowo. Wiele wątpliwości dotyczy codziennej aktywności, w tym życia płciowego. Na pytania odpowiada dr hab. n. med. Maciej Kempa, ekspert Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Czytaj więcej...

Sportowe Serce Dziecka

 Dwóch bohaterów postanowiło wyruszyć na rowerach do Rzymu. Przejadą blisko 2000 km, żeby zebrać środki na rehabilitację dla Podopiecznych Serca Dziecka.

Czytaj więcej...

14 Międzynarodowe Sympozjum Evidence-Based Health Care - zapraszamy do Krakowa!

Zapraszamy na XIV Międzynarodowe Sympozjum Evidence-Based Health Care pt : „EBHC, VBHC or Just Health Care?”, które odbędzie się w dniach 7-8 października 2019 r. w Krakowie.

Czytaj więcej...

Turnus Dąbki 2019 zakończony

Zakończyliśmy kolejną edycję Turnusu Klimatycznego dla naszych Podopiecznych. Podobnie jak przez ostatnie trzy lata, gościliśmy w ośrodku Geovita w nadmorskich Dąbkach.

Czytaj więcej...

Za nami pierwszy tydzień Turnusu w Dąbkach!

Już od tygodnia jesteśmy w Dąbkach, na Turnusie Klimatycznym z naszymi Podopiecznymi. Bawimy się świetnie, a to przecież jeszcze nie koniec atrakcji!

Czytaj więcej...

Zabrze: W SCCS otwarto nową Pracownię Elektrofizjologii i Stymulacji Serca

W Śląskim Centrum Chorób Serca otwarto 26 czerwca 2019 roku nową Pracownię Elektrofizjologii i Stymulacji Serca. W historycznym miejscu, znanym z pierwszych przeszczepów serca Profesora Zbigniewa Religi, utworzono salę do zabiegów elektroterapii serca oraz pracownię hybrydową, wykorzystywaną między innymi do zabiegów ablacji i leczenia powikłań procedur elektroterapii.

Czytaj więcej...

Fundacja Serce Dziecka partnerem na Pierwszej Młodzieżowej Konferencji Klimatycznej Youth Climate Conference

Fundacja partnerem konferencji KlimatycznejFundacja Serce Dziecka partnerem na Pierwszej Młodzieżowej Konferencji Klimatycznej Youth Climate Conference.

Czytaj więcej...

Turnus Dąbki 2019 już wkrótce

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od wyjazdu do Dąbek na tegoroczny turnus klimatyczny! Tradycyjnie już odbędzie się on pod hasłem „Wzmocnijmy nasze serca latem”.

Czytaj więcej...

Brzydale.pl partnerem Fundacji Serce Dziecka

Fundacja Serce Dziecka została partnerem Brzydali - edukacyjnych maskotek dla dzieci. Część dochodu ze sprzedaży maskotek i breloczków trafi do FSD jako wsparcie działalności statutowej.

Czytaj więcej...