Akcja Ikea

Akcja IKEAFinał akcji "Zabawa to poważna sprawa"

Czytaj więcej...

Prof. Romuald Dębski nie żyje

Z przykrością informujemy, że dziś w Warszawie zmarł Prof. Romuald Dębski, ginekolog, położnik, ordynator Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Warszawie.

Czytaj więcej...

Czy arytmia ma… płeć? – rozmowa z dr n. med. Ewą Jędrzejczyk-Patej

 

Czy są arytmie, które częściej występują u kobiet niż u mężczyzn, jaka jest specyfika zaburzeń rytmu serca u obu płci i które arytmie są groźniejsze: żeńskie czy męskie – mówi dr n. med. Ewa Jędrzejczyk-Patej.

Czytaj więcej...

„Na zdrowo, na wesoło, na sportowo” - Konkurs rozstrzygnięty

Na zdrowo na wesoło na sportowo konkurs

"Na zdrowo, na wesoło, na sportowo” - Konkurs rozstrzygnięty

Czytaj więcej...

Dr Zbigniew Kordon wyróżniony w Plebiscycie Hipokrates Małopolski 2018

Ze szczególną uwagą śledziliśmy przebieg tegorocznego konkursu Hipokrates Małopolski. Jednym z nominowanych lekarzy w kategorii Kardiolog Roku był Dr Zbigniew Kordon, zajmujący się małymi pacjentami w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu.

Czytaj więcej...

Prestiżowe wyróżnienie dla Profesora Tomasza Mroczka

Prof. Tomasz MroczekPrestiżowe wyróżnienie dla Profesora Tomasza Mroczka.

  

 

 

Czytaj więcej...

VII Konferencja Akademia Serca – Relacja

Czy każdą wadę można wyleczyć? Jak powstaje nadciśnienie płucne i jak się je leczy? O tych i innych zagadnieniach związanych z wadami serca dyskutowali uczestnicy VII Konferencji Akademia Serca poświęconej problemom dzieci z wadami serca. 27 i 28 października w budynku Rondo1 w Warszawie otrzymaliśmy potężną dawkę wiedzy!

Czytaj więcej...

Nie żyje Earl Bakken

Nie żyje Earl Bakken (1924-2018)

Czytaj więcej...

RODO w służbie zdrowia - polecamy przewodnik

Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Cyfryzacji przygotowały poradnik, w którym odpowiadają na najczęściej zadawane pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych w systemie ochrony zdrowia.

Czytaj więcej...

Zadbaj o serce – 5 porad

O serce trzeba dbać – nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Z okazji Światowego Dnia Serca proponujemy kilka zasad, które pomogą nam utrzymać serce w dobrej kondycji na co dzień. Nie tylko od święta.

Czytaj więcej...