Nagroda dla Profesora Jacka Molla

altProfesor Jacek Moll został uhonorowany statuetką na Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2014 Ziemi Łódzkiej.

Czytaj więcej...

Podziekowania ICZMP

alt

Wczesna diagnostyka prenatalna w przypadku wykrycia wady serca u jeszcze niearodzonego dziecka daje możliwość na zaplanowanie jego dalszego leczenia. Fundacja od lat propaguje i wspiera diagnostykę prenatalną.

Czytaj więcej...

Mikołajki w Warszawie

W dniu 5 grudnia 2014r. w Centrum Rozywki HULAKULA w Warszawie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla naszych podopiecznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz relacji filmowej! 

Czytaj więcej...

6-12-2014-Mikołajki w Sosnowcu

altW dniu 6 grudnia 2014 podopieczni Fundacji z okolic Sosnowca mogli spędzić ten wyjątkowy dzień na wspólnej zabawie. Uśmiech nie schodził im z buzi, radość z prezentów była ogromna. 

Czytaj więcej...

Ważne zmiany w ustawie o świadczeniach rodzinnych

Sędziowie orzekli, że art. 17 ust. 5 pkt 4 ustawy z 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (t.j. Dz.U. z 2013 r. poz. 1456 ze zm.) jest bezprawny w zakresie, w jakim nie pozwala na przyznanie świadczenia pielęgnacyjnego rodzicowi, który rezygnuje z pracy, aby zajmować się niepełnosprawnym dzieckiem, ponieważ drugi z opiekunów ma ustalone prawo do niego na innego potomka.

Czytaj więcej...

Fundacja Serce Dziecka w Telekurierze

altW dniu 4.12.2014r. we wspólnym paśmie TV Regionalnej w programie TELEKURIER wyemitowano reportaż o naszej fundacji. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

Ministerstwo Zdrowia wspomaga zakup Płuco Serca

Z radościa informujemy, że Ministerstwo Zdrowia pzeznaczyło specjalne środku na zakup aparatu Płuco-Serca dla Kliniki kardiochirurgii  ICZMP

Czytaj więcej...

Współpraca z Mr. GUGU & Miss Go

alt

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań :)

Nowatorska operacja w ICZMP w Łodzi

altKardiolodzy Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi przeprowadzili zabieg ratujący życie 13 -letniej dziewczynce wszczepiając zastawkę serca bez użycia igły i nitki.

Czytaj więcej...

Mikołajki w Sosnowcu

altSerdecznie zapraszamy naszych podopiecznych na Mikołajki w dniu 6 grudnia 2014r. od godz. 14.30 w Niepublicznym Przedszkolu "Calineczka" w Sosnowcu.

Czytaj więcej...